zamknij
Ważne: nasze serwisy wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies do celów statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być także umieszczane przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one przechowywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności
 
 

G
GDYNIA: Pogórze Górne - Płk. Dąbka - Kwiatkowskiego - Wiśniewskiego - Wójta Radtkego - 3 Maja - Armii Krajowej - Władysława IV - al. Zwycięstwa - SOPOT: al. Niepodległości - GDAŃSK: Czyżewskiego - Opacka - Spacerowa - Karwieńska - Oliwa ZOO

GDAŃSK: Oliwa ZOO - Karwieńska - Spacerowa - Opacka - Czyżewskiego - SOPOT: al. Niepodległości - GDYNIA: al. Zwycięstwa - Władysława IV - Jana z Kolna - Wiśniewskiego - Kwiatkowskiego - Płk. Dąbka - Pogórze Górne

J
WEJHEROWO: Wejherowo Szpital - Jagalskiego - Chopina - I Brygady Pancernej WP - Gdańska - REDA: Wejherowska - Gdańska - RUMIA: Grunwaldzka - Starowiejska - Dąbrowskiego - Gdańska - Dębogórska - I Dywizji Wojska Polskiego - Rumia Partyzantów

RUMIA: Rumia Partyzantów - Dębogórska - Gdańska - Dąbrowskiego - Starowiejska - Grunwaldzka - REDA: Gdańska - Wejherowska - WEJHEROWO: Gdańska - I Brygady Pancernej WP - Chopina - Jagalskiego - Wejherowo Szpital

K
GDYNIA: Obłuże Maciejewicza - płk Dąbka - Kwiatkowskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Morska - Obwodnica Trójmiasta - Chwarznieńska - Chwarzno Apollina - Chwarznieńska - Obwodnica Trójmiasta - Chwaszczyńska - Nowowiczlińska - Rdestowa - Chwaszczyńska - Starochwaszczyńska - Kacze Buki

GDYNIA: Kacze Buki - Starochwaszczyńska - Chwaszczyńska - Rdestowa - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - Obwodnica Trójmiasta - Chwarznieńska - Chwarzno Apollina - Chwarznieńska - Obwodnica Trójmiasta - Morska - Estakada Kwiatkowskiego - Kwiatkowskiego - płk Dąbka - Obłuże Maciejewicza

M
RUMIA: Rumia Dworzec PKP - Starowiejska - Dąbrowskiego - Gdańska - Dębogórska - I Dywizji WP - KAZIMIERZ: Rumska - Kwietniowa - DĘBOGÓRZE: Pomorska - KOSAKOWO: Chrzanowskiego - Żeromskiego - PIERWOSZYNO: Kaszubska - MOSTY: Gdyńska - REWA: Morska - Rewa

REWA: Rewa - Morska - MOSTY: Gdyńska - PIERWOSZYNO: Kaszubska - KOSAKOWO: Żeromskiego - Chrzanowskiego - DĘBOGÓRZE: Pomorska - KAZIMIERZ: Kwietniowa - Rumska - RUMIA: I Dywizji WP - Dębogórska - Gdańska - Dąbrowskiego - Starowiejska - Rumia Dworzec PKP

R
GDYNIA: Kacze Buki - Starochwaszczyńska - Chwaszczyńska - Rdestowa - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - Wielkopolska - al. Zwycięstwa - Władysława IV - Jana z Kolna - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Hutnicza - RUMIA: Pomorska - Gdańska - Dąbrowskiego - Starowiejska - Rumia Dworzec PKP

RUMIA: Rumia Dworzec PKP - Starowiejska - Dąbrowskiego - Gdańska - Pomorska - GDYNIA: Hutnicza - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Wójta Radtkego - 3 Maja - Armii Krajowej - Władysława IV - al. Zwycięstwa - Wielkopolska - Chwaszczyńska - Nowowiczlińska - Rdestowa - Chwaszczyńska - Starochwaszczyńska - Kacze Buki

S
GDYNIA: Pustki Cisowskie - Chabrowa - Jaskółcza - Kartuska - Morska - Podjazd - 10 Lutego - Władysława IV - al. Zwycięstwa - SOPOT: al. Niepodległości - Sopot Reja

SOPOT: Sopot Reja - al. Niepodległości - GDYNIA: al. Zwycięstwa - Władysława IV - 10 Lutego - Podjazd - Morska - Kartuska - Jaskółcza - Chabrowa - Pustki Cisowskie

W
GDYNIA: Pustki Cisowskie - Chabrowa - Jaskółcza - Kartuska - Morska - Podjazd - 10 Lutego - Władysława IV - al. Piłsudskiego - Śląska - Kielecka - Rolnicza - Małokacka - Stryjska - Legionów - Powstania Styczniowego - Redłowo Szpital

GDYNIA: Redłowo Szpital - Powstania Styczniowego - Legionów - Stryjska - Małokacka - Rolnicza - Kielecka - Śląska - al. Zwycięstwa - Władysława IV - 10 Lutego - Podjazd - Morska - Kartuska - Jaskółcza - Chabrowa - Pustki Cisowskie

X
GDYNIA: Oksywie Dolne - Śmidowicza - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Trasa Kwiatkowskiego - Obwodnica Trójmiasta - Chwaszczyńska - Nowowiczlińska - Rdestowa - Chwaszczyńska - Starochwaszczyńska - Kacze Buki

GDYNIA: Kacze Buki - Starochwaszczyńska - Chwaszczyńska - Rdestowa - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - Obwodnica Trójmiasta - Trasa Kwiatkowskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Śmidowicza - Oksywie Dolne

Z
GDYNIA: Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - 3 Maja - Armii Krajowej - Władysława IV - al. Zwycięstwa - Wielkopolska - Chwaszczyńska - CHWASZCZYNO: Gdyńska - TUCHOM: Gdyńska - MISZEWKO - MISZEWO - MAŁKOWO - ŻUKOWO: Gdyńska - Armii Krajowej - Gdyńska - Gdańska - Urząd Gminy

ŻUKOWO: Urząd Gminy - Gdańska - Armii Krajowej - Gdyńska - MAŁKOWO - MISZEWO - MISZEWKO - TUCHOM: Gdyńska - CHWASZCZYNO: Gdyńska - GDYNIA: Chwaszczyńska - Wielkopolska - al. Zwycięstwa - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP

4A
GDYNIA: Dworzec Główny PKP - Dworcowa - 10 Lutego - Władysława IV - al. Zwycięstwa - Wielkopolska - Chwaszczyńska - Obwodnica Trójmiasta - GDAŃSK: Obwodnica Trójmiasta - Słowackiego - Port Lotniczy Gdańsk

GDAŃSk: Port Lotniczy Gdańsk - Słowackiego - Obwodnica Trójmiasta - GDYNIA: Obwodnica Trójmiasta - Chwaszczyńska - Wielkopolska - al. Zwycięstwa - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP

4F
GDYNIA: Plac Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - Terminal Promowy (Ferry Terminal)

GDYNIA: Terminal Promowy (Ferry Terminal) - Janka Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - 10 Lutego - Świętojańska - Plac Kaszubski

20
GDYNIA: Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - plac Kaszubski - Świętojańska - 10 Lutego - Podjazd - Morska - Chylońska - Cisowa SKM

GDYNIA: Cisowa SKM - Chylońska - Morska - Podjazd - 10 Lutego - Świętojańska - plac Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP

21
GDYNIA: Dworzec Główny PKP - Dworcowa - 10 Lutego - Świętojańska - al. Piłsudskiego - al. Zwycięstwa - SOPOT: al. Niepodległości - Sopot Reja

SOPOT: Reja - al. Niepodległości - GDYNIA: al. Zwycięstwa - Świętojańska - 10 Lutego - Dworcowa - Dworzec Główny PKP

22
GDYNIA: Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - plac Kaszubski - Świętojańska - al. Piłsudskiego - Śląska - Warszawska - Morska - Chylońska - Cisowa SKM

GDYNIA: Cisowa SKM - Chylońska - Morska - Warszawska - Śląska - al. Zwycięstwa - Świętojańska - plac Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP

23
GDYNIA: Stocznia Gdynia - al. Solidarności - Janka Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - plac Kaszubski - Świętojańska - al. Piłsudskiego - al. Zwycięstwa - Wielkopolska - Chwaszczyńska - Nowowiczlińska - Rdestowa - Chwaszczyńska - Starochwaszczyńska - Kacze Buki

GDYNIA: Kacze Buki - Starochwaszczyńska - Chwaszczyńska - Rdestowa - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - Wielkopolska - al. Zwycięstwa - Świętojańska - plac Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - al. Solidarności - Stocznia Gdynia

24
GDYNIA: Stocznia Gdynia - al. Solidarności - Janka Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - plac Kaszubski - Świętojańska - al. Piłsudskiego - al. Zwycięstwa - Wielkopolska - Chwaszczyńska - Nowowiczlińska - Miętowa - Dąbrowa Miętowa

GDYNIA: Dąbrowa Miętowa - Miętowa - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - Wielkopolska - al. Zwycięstwa - Świętojańska - plac Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - al. Solidarności - Stocznia Gdynia

25
GDYNIA: 3 Maja - Hala - Wójta Radtkego - plac Kaszubski - Świętojańska - 10 Lutego - Podjazd - Morska - Owsiana - Cisowa SKM

GDYNIA: Cisowa SKM - Owsiana - Morska - Podjazd - 10 Lutego - Świętojańska - plac Kaszubski - Jana z Kolna - 3 Maja - 3 Maja - Hala

26
GDYNIA: Orłowo SKM - "Klif" - al. Zwycięstwa - al. Piłsudskiego - Śląska - Warszawska - Morska - Cisowa Sibeliusa

GDYNIA: Cisowa Sibeliusa - Morska - Warszawska - Śląska - al. Zwycięstwa - Orłowo SKM - "Klif"

27
GDYNIA: Kacze Buki - Starochwaszczyńska - Chwaszczyńska - Rdestowa - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - Wielkopolska - al. Zwycięstwa - al. Piłsudskiego - Śląska - Warszawska - Morska - Chylońska - Cisowa SKM

GDYNIA: Cisowa SKM - Chylońska - Morska - Warszawska - Śląska - al. Zwycięstwa - Wielkopolska - Chwaszczyńska - Nowowiczlińska - Rdestowa - Chwaszczyńska - Starochwaszczyńska - Kacze Buki

28
GDYNIA: 3 Maja - Hala - Wójta Radtkego - plac Kaszubski - Świętojańska - 10 Lutego - Podjazd - Morska - Chylońska - Chylonia Dworzec PKP - Kartuska - Jaskółcza - Chabrowa - Pustki Cisowskie

GDYNIA: Pustki Cisowskie - Chabrowa - Jaskółcza - Kartuska - Chylońska - Morska - Podjazd - 10 Lutego - Świętojańska - plac Kaszubski - Jana z Kolna - 3 Maja - 3 Maja - Hala

29
GDYNIA: Wielki Kack Fikakowo - Gryfa Pomorskiego - Chwaszczyńska - Wielkopolska - al. Zwycięstwa - Świętojańska - 10 Lutego - Dworcowa - Plac Konstytucji - Gdynia Dworzec Gł. PKP

GDYNIA: Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa - 10 Lutego - (wybrane kursy: Grabówek SKM - Zakręt do Oksywia - Morska - Podjazd - 10 Lutego - ...) - Świętojańska - al. Piłsudskiego - al. Zwycięstwa - Wielkopolska - Chwaszczyńska - Gryfa Pomorskiego - Wielki Kack Fikakowo

30
GDYNIA: Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - plac Kaszubski - Świętojańska - al. Piłsudskiego - Śląska - Warszawska - Morska - Cisowa Sibeliusa

GDYNIA: Cisowa Sibeliusa - Morska - Warszawska - Śląska - al. Zwycięstwa - Świętojańska - plac Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP

31
GDYNIA: Kacze Buki - Starochwaszczyńska - Chwaszczyńska - Rdestowa - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - Wielkopolska - al. Zwycięstwa - SOPOT: al. Niepodległości - Reja

SOPOT: Reja - al. Niepodległości - GDYNIA: al. Zwycięstwa - Wielkopolska - Chwaszczyńska - Nowowiczlińska - Rdestowa - Chwaszczyńska - Starochwaszczyńska - Kacze Buki

85
RUMIA: Partyzantów - I Dywizji WP - Tysiąclecia - Kosynierów - Żwirki i Wigury - Żeromskiego - Starowiejska - Sobieskiego - Sabata - Batorego - Św. Józefa - Kamienna - Szmelta

RUMIA: Szmelta - Kamienna - Sabata - Sobieskiego - Starowiejska - Żeromskiego - Żwirki i Wigury - Kosynierów - Tysiąclecia - I Dywizji WP - Partyzantów

86
DĘBOGÓRZE: Słonecznikowa - Pomorska - Wybudowanie - RUMIA: Dębogórska - Derdowskiego - Wybickiego - Starowiejska - Sobieskiego - Górnicza - Cmentarz Komunalny - Górnicza - Sobieskiego - Towarowa - Zbychowska - Grunwaldzka - Starowiejska - Wybickiego - Derdowskiego - Dębogórska - DĘBOGÓRZE: Wybudowanie - Pomorska - Słonecznikowa

87
RUMIA: Centrum Handlowe "Port Rumia" - Kosynierów - Kościuszki - Partyzantów - I Dywizji WP - Dębogórska - Derdowskiego - Wybickiego - Starowiejska - Dąbrowskiego - Gdańska - Obr. Westerplatte - Janowo SKM - Obr. Westerplatte - Stoczniowców - Dąbrowskiego - Pomorska - Gdańska - Dąbrowskiego - Starowiejska - Wybickiego - Derdowskiego - Dębogórska - I Dywizji WP - Partyzantów - Kościuszki - Kosynierów - Centrum Handlowe "Port Rumia"

102
GDYNIA: Plac Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Dworcowa - Podjazd - Morska - Warszawska - Kołłątaja - Surmana - Beniowskiego - Grabowo - Komandorska - Dembińskiego - Sambora - Stoigniewa - Ceynowy - Kordeckiego - Leszczynki - Działdowska - Mławska - Władysławskiego - Morska - Swarzewska - Kartuska - Chylonia Dworzec PKP

GDYNIA: Chylonia Dworzec PKP - Kartuska - Swarzewska - Morska - Działdowska - Leszczynki - Kordeckiego - Ceynowy - Stoigniewa - Sambora - Kalksztajnów - Morska - Mireckiego - Mrongowiusza - Donimirskiego - Sambora - Donimirskiego - Mrongowiusza - Mireckiego - Morska - Grabowo - Beniowskiego - Kapitańska - Okoniewskiego - Kołłątaja - Warszawska - Morska - Podjazd - Dworcowa - Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - Plac Kaszubski

103
GDYNIA: OBŁUŻE MACIEJEWICZA - Maciejewicza - Dąbka - Zielona - Bosmańska - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - pl. Konstytucji - Dworcowa - Podjazd - Śląska (wybrane kursy: Droga Gdyńska - Górskiego - Sportowa - Łużycka - Małokacka - Chwarznieńska - ...) - Kielecka - Rolnicza - Chwarznieńska - CHWARZNO SOKÓŁKA - Chwarznieńska - Rolnicza - Kielecka - Śląska - Pojazd - 10 Lutego - Władysława IV - Jana z Kolna - Janka Wiśniewskiego - Estkakada Kwoatkowskiego - Unruga - Bosmańska - Zielona - Dąbka - Maciejewicza - OBŁUŻE MACIEJEWICZA

104
GDYNIA: Dom Marynarza - al. Piłsudskiego - Świętojańska - Władysława IV - Jana z Kolna - Janka Wiśniewskiego - Kontenerowa - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Śmidowicza - Oksywie Dolne

GDYNIA: Oksywie Dolne - Śmidowicza - Nasypowa - Benisławskiego - Stolarska - Cechowa - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Wójta Radtkego - 3 Maja - Armii Krajowej - Władysława IV - Świętojańska - al. Piłsudskiego - Dom Marynarza

105
GDYNIA: Redłowo Szpital - Powstania Styczniowego - Legionów - Redłowska - al. Zwycięstwa - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworcowa - Podjazd - Morska - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Kontenerowa - Estakada KWiatkowskiego - Unruga - Czernickiego - POGÓRZE: Wiejska - KOSAKOWO: Żeromskiego - Chrzanowskiego - Rzemieślnicza - MOSTY: Leśna - Szkolna - MECHELINKI: Szkolna - Mechelinki

MECHELINKI: Mechelinki - Szkolna - MOSTY: Szkolna - Leśna - KOSAKOWO: Rzemieślnicza - Chrzanowskiego - Żeromskiego - POGÓRZE: Wiejska - GDYNIA: Czernickiego - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Morska - Podjazd - 10 Lutego - Władysława IV - al. Zwycięstwa - Redłowska - Legionów - Powstania Styczniowego - Redłowo Szpital

109
GDYNIA: Redłowo SKM - Lotników - Łużycka - Sportowa - Górskiego - Węzeł Franciszki Cegielskiej - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Dworcowa - Podjazd - Morska - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Bosmańska - Zielona - Babie Doły

GDYNIA: Babie Doły - Zielona - Bosmańska - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Morska - Podjazd - 10 Lutego - Władysława IV - al. Piłsudskiego - Śląska - Węzeł Franciszki Cegielskiej - Górskiego - Sportowa - Łużycka - Lotników - Redłowo SKM

114
GDYNIA: Chylonia Dworzec PKP - Kartuska – Skarbka - Sakowicza - Demptowo – Demptowska – Kartuska – Chylonia Dworzec PKP

119
GDYNIA: Dworzec Morski - Polska - Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - 3 Maja - Armii Krajowej - Władysława IV - al. Zwycięstwa - Redłowska - Legionów - Wzgórze św. Maksymiliana Syrokomli - Legionów - al. Piłsudskiego - Władysława IV - Jana z Kolna - Wiśniewskiego - Polska - Dworzec Morski

121
GDYNIA: Karwiny Tuwima - Makuszyńskiego - Brzechwy - Chwaszczyńska - Wielkopolska - al. Zwycięstwa - Stryjska - Małokacka - Chwarznieńska - Chwarzno Sokółka

GDYNIA: Chwarzno Sokółka - Chwarznieńska - Małokacka - Stryjska - al. Zwycięstwa - Wielkopolska - Chwaszczyńska - Brzechwy - Makuszyńskiego - Karwiny Tuwima

125
GDYNIA: Redłowo Szpital - Powstania Styczniowego - Legionów - Redłowska - al. Zwycięstwa - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Dworcowa - Podjazd - Morska - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Pogórze Dolne

GDYNIA: Pogórze Dolne - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Morska - Podjazd - 10 Lutego - Władysława IV - al. Zwycięstwa - Redłowska - Legionów - Powstania Styczniowego - Redłowo Szpital

128
GDYNIA: Dom Marynarza - al. Piłsudskiego - Władysława IV - Jana z Kolna - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Kwiatkowskiego - Dąbka - Zielona - Bosmańska - Arciszewskich - Oksywie Dolne - Śmidowicza - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - 3 Maja - Armii Krajowej - Władysława IV - Świętojańska - al. Piłsudskiego - Dom Marynarza

133
GDYNIA: Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - 3 Maja - Armii Krajowej - Władysława IV - al. Zwycięstwa - Redłowska - Cylkowskiego - Powstania Wielkopolskiego - Powstania Śląskiego - Płyta Redłowska - Powstania Śląskiego - Powstania Wielkopolskiego - Cylkowskiego - Redłowska - Kopernika - Legionów - al. Piłsudskiego - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP

134
GDYNIA: Orłowo SKM - "Klif" - al. Zwycięstwa - Redłowska - Kopernika - Legionów - al. Piłsudskiego - Świętojańska - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Bosmańska - Zielona - Dąbka - Maciejewicza - Obłuże Maciejewicza

GDYNIA: Obłuże Maciejewicza - Maciejewicza - Dąbka - Zielona - Bosmańska - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - 3 Maja - Armii Krajowej - Władysława IV - al. Zwycięstwa - Orłowo SKM - "Klif"

137
GDYNIA: Dworzec Morski - Polska - Chrzanowskiego - Wendy - pl. Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Dworcowa - 10 Lutego - Władysława IV - al. Piłsudskiego - Śląska - Witomińska - Rolnicza - Wielkokacka - II MPS - Witomino Leśniczówka

GDYNIA: Witomino Leśniczówka - II MPS - Wielkokacka - Rolnicza - Witomińska - Śląska - Piłsudskiego - Wzg. Św. Maksymiliana - Władysława IV - Wójta Radtkego - pl. Kaszubski - Wendy - Chrzanowskiego - Polska - Dworzec Morski

140
GDYNIA: Dworzec Główny PKP - Dworcowa - 10 Lutego - 3 Maja - Armii Krajowej - Władysława IV - al. Piłsudskiego - Kielecka - Rolnicza - Chwarznieńska - Wiczlińska - Wiczlino Niemotowo

GDYNIA: Wiczlino Niemotowo - Wiczlińska - Chwarznieńska - Rolnicza - Kielecka - al. Zwycięstwa - Władysława IV - Armii Krajowej - Dworzec Główny PKP

141
GDYNIA: Witomino Sosnowa - Chwarznieńska - Rolnicza - Witomińska - Warszawska - Morska - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Cechowa - Stolarska - Benisławskiego - Dąbka - Pogórze Górne

GDYNIA: Pogórze Górne - Dąbka - Benisławskiego - Stolarska - Cechowa - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Morska - Warszawska - Witomińska - Rolnicza - Chwarznieńska - Witomino Sosnowa

144
SOPOT: Osiedle Mickiewicza - Abrahama - Sikorskiego - Podjazd - Kościuszki - Chopina - Sobieskiego - 3 Maja - Władysława IV - Jana z Kolna - Rynek Non-Stop - Głowackiego - Polna - Łokietka - Władysława IV - 3 Maja - Grunwaldzka - Chopina - Kościuszki - Podjazd - Sikorskiego - Abrahama - Żeromskiego - Prusa - Osiedle Mickiewicza

145
GDYNIA: Mały Kack Strzelców - Strzelców - Wielkopolska - Chwaszczyńska - Brzechwy - Makuszyńskiego - Karwiny Tuwima

GDYNIA: Karwiny Tuwima - Makuszyńskiego - Brzechwy - Chwaszczyńska - Wielkopolska - Strzelców - Mały Kack Strzelców

146
GDYNIA: Plac Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Czernickiego - POGÓRZE: Wiejska - KOSAKOWO: Żeromskiego - PIERWOSZYNO: Kaszubska - MOSTY: Gdyńska - Szkolna - MECHELINKI: Szkolna - MOSTY: Szkolna - Gdyńska - REWA: Morska - Rewa

REWA: Rewa - Morska - MOSTY: Gdyńska - PIERWOSZYNO: Kaszubska - KOSAKOWO: Żeromskiego - POGÓRZE: Wiejska - GDYNIA: Czernickiego - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - Plac Kaszubski

147
GDYNIA: Dworzec Główny PKP - Dworcowa - 10 Lutego - Władysława IV - al. Piłsudskiego - Śląska - Kielecka - Rolnicza - Chwarznieńska - Wiczlińska - Nowowiczlińska - Karwiny Tesco

GDYNIA: Karwiny Tesco - Nowowiczlińska - Wiczlińska - Chwarznieńska - Rolnicza - Kielecka - al. Zwycięstwa - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP

150
GDYNIA: Witomino Leśniczówka - II MPS - Wielkokacka - Rolnicza - Kielecka - al. Zwycięstwa - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - Estakada KWiatkowskiego - Unruga - Śmidowicza - Arciszewskich - Dąbka - Bosmańska - Czwartaków - Godebskiego - Oksywie Godebskiego

GDYNIA: Oksywie Godebskiego - Godebskiego - Podchorążych - Bosmańska - Dąbka - Arciszewskich - Śmidowicza - Unruga - Estakada KWiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - Dworcowa - 10 Lutego - Władysława IV - al. Piłsudskiego - Śląska - Kielecka - Rolnicza - Wielkokacka - II MPS - Witomino Leśniczówka

152
GDYNIA: Oksywie Dickmana - Dickmana - Dąbka - Bosmańska - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewkiego - Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - 3 Maja - Armii Krajowej - Władysława IV - al. Zwycięstwa - Stryjska - Małokacka - Halicka - Sandomierska - Mały Kack Sandomierska

GDYNIA: Mały Kack Sandomierska - Sandomierska - Halicka - Małokacka - Stryjska - al. Zwycięstwa - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Bosmańska - Dąbka - Dickmana - Oksywie Dickmana

153
GDYNIA: Starodworcowa - Starodworcowa - Chwaszczyńska - Gryfa Pomorskiego - Szefki - Osiedle Fikakowo

GDYNIA: Osiedle Fikakowo - Szefki - Gryfa Pomorskiego - Chwaszczyńska - Starodwrocowa - Starodworcowa

159
GDYNIA: Chylonia Dworzec PKP - Kartuska - Jaskółcza - Chabrowa - Pustki Cisowskie

GDYNIA: Pustki Cisowskie - Chabrowa - Jaskółcza - Kartuska - Chylonia Dworzec PKP

160
GDYNIA: Dworzec Główny PKP - Dworcowa - 10 Lutego - Władysława IV - al. Piłsudskiego - Śląska - Kielecka - Rolnicza - Chwarznieńska - Chwarzno Sokółka

GDYNIA: Chwarzno Sokółka - Chwarznieńska - Rolnicza - Kielecka - al. Zwycięstwa - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP

163
GDYNIA: Chylonia Krzywoustego - Pucka - Hutnicza - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Śmidowicza - Arciszewskich - Dąbka - Bosmańska - Zielona - Dąbka - Czernickiego - Unruga - Pogórze Dolne

GDYNIA: Pogórze Dolne - Czernickiego - Dąbka - Zielona - Bosmańska - Dąbka - Arciszewskich - Śmidowicza - Unruga - Estakada KWiatkowskiego - Hutnicza - Pucka - Chylonia Krzywoustego

165
GDYNIA: Obłuże Maciejewicza - Dąbka - Pogórze Górne - POGÓRZE: Wiejska - KOSAKOWO: Żeromskiego - PIERWOSZYNO: Kaszubska - MOSTY: Gdyńska - Szkolna - MECHELINKI: Szkolna - MOSTY: Szkolna - Gdyńska - REWA: Morska - Rewa

REWA: Rewa - Morska - MOSTY: Gdyńska - PIERWOSZYNO: Kaszubska - KOSAKOWO: Żeromskiego - Chrzanowskiego - DĘBOGÓRZE: Pomorska - Dębogórze Słonecznikowa - Pomorska - KOSAKOWO: Chrzanowskiego - Żeromskiego - POGÓRZE: Wiejska - GDYNIA: Pogórze Górne - Dąbka - Obłuże Maciejewicza

170
GDYNIA: Plac Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Pogórze Dolne

GDYNIA: Pogórze Dolne - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - Plac Kaszubski

171
GDYNIA: Karwiny Tesco - Nowowiczlińska - Rdestowa - Chwaszczyńska - CHWASZCZYNO: Gdyńska - Oliwska - GDAŃSK: Kielnieńska - Spacerowa - Stary Rynek Oliwski - Rybińskiego - Oliwa Pętla Tramwajowa

GDAŃSK: Oliwa Pętla Tramwajowa - Obrońców Westerplatte - Polanki - Stary Rynek Oliwski - Spacerowa - Kielnieńska - CHWASZCZYNO: Oliwska - Gdyńska - GDYNIA: Chwaszczyńska - Rdestowa - Nowowiczlińska - Karwiny Tesco

172
GDYNIA: Dworzec Główny PKP - Dworcowa - 10 Lutego - Władysława IV - al. Piłsudskiego - Śląska - Górskiego - Sportowa - Łużycka - Stryjska - al. Zwycięstwa - Wielkopolska - Chwaszczyńska - Brzechwy - Makuszyńskiego - Karwiny Tuwima - Makuszyńskiego - Brzechwy - Chwaszczyńska - Nowowiczlińska - Wiczlińska - Wiczlino Niemotowo

GDYNIA: Wiczlino Niemotowo - Wiczlińska - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - Wielkopolska - al. Zwycięstwa - Stryjska - Łużycka - Sportowa - Górskiego - al. Zwycięstwa - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP

173
GDYNIA: Plac Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Czernickiego - POGÓRZE: Wiejska - KOSAKOWO: Żeromskiego - Chrzanowskiego - DĘBOGÓRZE: Pomorska - KAZIMIERZ: Kwietniowa - Rumska - RUMIA: I Dywizji WP - Dębogórska - Derdowskiego - Wybickiego - Starowiejska - Rumia Dworzec PKP - Sobieskiego - GDYNIA: Morska - Kartuska - Chylonia Dworzec PKP

GDYNIA: Chylonia Dworzec PKP - Kartuska - Morska - RUMIA: Sobieskiego - Rumia Dworzec PKP - Starowiejska - Wybickiego - Derdowskiego - Dębogórska - I Dywizji WP - KAZIMIERZ: Rumska - Kwietniowa - DĘBOGÓRZE: Pomorska - KOSAKOWO: Chrzanowskiego - Żeromskiego - POGÓRZE: Wiejska - GDYNIA: Czernickiego - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - Plac Kaszubski

177
SOPOT: Brodwino - Kolberga - Obodrzyców - Wejherowska - Kamienny Potok SKM

SOPOT: Kamienny Potok SKM - Wejherowska - Obodrzyców - Kolberga - Brodwino

180
GDYNIA: Redłowo Szpital - Powstania Styczniowego - Legionów - Stryjska - al. Zwycięstwa - Wielkopolska - Chwaszczyńska - Brzechwy - Makuszyńskiego - Karwiny Tuwima

GDYNIA: Karwiny Tuwima - Makuszyńskiego - Brzechwy - Chwaszczyńska - Wielkopolska - (wybranymi kursami: ... - Spokojna - Spokojna Cmentarz - Spokojna - Wielkopolska - ...) al. Zwycięstwa - Redłowska - Legionów - Powstania Styczniowego - Redłowo Szpital

181
SOPOT: Sopot Reja - al. Niepodległości - Malczewskiego - GDYNIA: Sopocka - Chwaszczyńska - Nowowiczlińska - Rdestowa - Chwaszyńska - Starochwaszczyńska - Kacze Buki

GDYNIA: Kacze Buki - Starochwaszczyńska - Chwaszczyńska - Rdestowa - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - Sopocka - SOPOT: Malczewskiego - al. Niepodległości - Sopot Reja

182
GDYNIA: Obłuże Maciejewicza - Dąbka - Zielona - Bosmańska - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - Dworcowa - Podjazd - Śląska - Węzeł Franciszki Cegielskiej

GDYNIA: Węzeł Franciszki Cegielskiej - Śląska - Podjazd - 10 Lutego - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiegob - Unruga - Bosmańska - Zielona - Dąbka - Obłuże Maciejewicza

185
SOPOT: Kamienny Potok - Kujawska - Kujawska - Łowicka - Kamienny Potok SKM - Wejherowska - Kraszewskiego - Sienkiewicza - Kraszewskiego - Wejherowska - al. Niepodległości - Armii Krajowej - Sikorskiego - Podjazd - Kościuszki - Chopina - Sobieskiego - 3 Maja - Bitwy pod Płowcami - Na Wydmach - Grunwaldzka - 3 Maja - Władysława IV - Jana z Kolna - Rynek Non-Stop - Głowackiego - Polna - Władysława Łokietka - Władysława IV - 3 Maja - Grunwaldzka - Chopina - Kościuszki - Podjazd - al. Niepodległości - Wejherowska - Kraszewskiego - Sienkiewicza - Kraszewskiego - Wejherowska - Kamienny Potokk SKM - Łowicka - Mazowiecka - Kujawska - Kamienny Potok - Kujawska

187
SOPOT: Kamienny Potok SKM - Wejherowska - Obodrzyców - Kolberga - Malczewskiego - al. Niepodległości - Armii Krajowej - Sikorskiego - Podjazd - Kościuszki - 3 Maja - Grunwaldzka - Powstańców Warszawy - Wosia Budzysza - Haffnera - Dolny Sopot Haffnera - Haffnera - Goyki - Powstańców Warszawy - Grunwaldzka - Chopina - Kościuszki - al. Niepodległości - Malczewskiego - Kolberga - Obodrzyców - Wejherowska - Kamienny Potok SKM

190
GDYNIA: Dworzec Główny PKP - Dworcowa - 10 Lutego - Władysława IV - al. Piłsudskiego - Śląska - Witomińska - Rolnicza - Wielkokacka - (wybrane kursy: ... - Stawna - Polna - Witomino Polna - Polna - Długa - ...) II MPS - Witomino Leśniczówka

GDYNIA: Witomino Leśniczówka - II MPS - (wybrane kursy: ... - Stawna - Polna - Witomino Polna - Polna - Długa - ...) Wielkokacka - Rolnicza - Witomińska - Śląska - al. Zwycięstwa - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP

191
GDYNIA: Karwiny Tesco - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - CHWASZCZYNO: Gdyńska - Oliwska - DOBRZEWINO: Karczemki - Wejherowska - BOJANO: Wybickiego - KOLECZKOWO: Wejherowska - Partyzantów Kaszubskich - Koleczkowo - Poczta

KOLECZKOWO: Koleczkowo - Poczta - Partyzantów Kaszubskich - Wejherowska - BOJANO: Wybickiego - DOBRZEWINO: Wejherowska - Karczemki - CHWASZCZYNO: Oliwska - Gdyńska - GDYNIA: Chwaszczyńska - Nowowiczlińska - Karwiny Tesco

192
GDYNIA: Witomino Leśniczówka - II MPS - Wielkokacka - Małokacka - Stryjska - al. Zwycięstwa - Redłowska - Legionów - Kopernika - Cylkowskiego - Powstania Wielkopolskiego - Powstania Śląskiego - Płyta Redłowska - Powstania Śląskiego - Powstania Wielkopolskiego - Cylkowskiego - Redłowska - al. Zwycięstwa - Stryjska - Małokacka - Wielkokacka - II MPS - Witomino Leśniczówka

193
GDYNIA: Karwiny Tesco - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - CHWASZCZYNO: Gdyńska - Oliwska - DOBRZEWINO: Karczemki - Dębowa - KIELNO - KIELEŃSKA HUTA - KAMIEŃ - SZEMUD: Szemud

SZEMUD: Szemud - KAMIEŃ - KIELEŃSKA HUTA - KIELNO - DOBRZEWINO: Dębowa - Karczemki - CHWASZCZYNO: Oliwska - Gdyńska - GDYNIA: Chwaszczyńska - Nowowiczlińska - Karwiny Tesco

194
GDYNIA: Plac Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Kwiatkowskiego - Dąbka - Pogórze Górne

GDYNIA: Pogórze Górne - Dąbka - Kwiatkowskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - Plac Kaszubski

196
GDYNIA: Dom Marynarza - al. Piłsudskiego - Świętojańska - Władysława IV - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - Kontenerowa - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Śmidowicza - Arciszewskich - Dąbka - Bosmańska - Zielona - Babie Doły

GDYNIA: Babie Doły - Zielona - Bosmańska - Dąbka - Arciszewskich - Śmidowicza - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Morska - 10 Lutego - Władysława IV - Świętojańska - al. Piłsudskiego - Dom Marynarza

197
GDYNIA: Cisowa Sibeliusa - Morska - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Kontenerowa - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Śmidowicza - Arciszewskich - Dąbka - Bosmańska - Zielona - Dąbka - Obłuże Maciejewicza

GDYNIA: Obłuże Maciejewicza - Dąbka - Zielona - Bosmańska - Dąbka - Arciszewskich - Śmidowicza - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Morska - Cisowa Sibelisa

198
GDYNIA: Chylonia Krzywoustego - Pucka - Unruga - Obłuże Centrum

GDYNIA: Obłuże Centrum - Unruga - Pucka - Chylonia Krzywoustego

203
GDYNIA: Mały Kack Sandomierska - Piotrkowska - Łowicka - Wieluńska - Łęczycka - Olkuska - Sandomierska - Wieluńska - Łowicka - Sieradzka - Wrocławska - Wielkopolska - al. Zwycięstwa - Stryjska - Małokacka - Rolnicza - Witomińska - Zjazdowa - Pomorska - Słupecka - Warszawska - Wolności - Sztumska - Działki Leśne - Sztumska - Szczecińska - Tatrzańska - Kwidzyńska - Zjazdowa - Witomińska - Rolnicza - Małokacka - Stryjska - al. Zwycięstwa - Wielkopolska - Wrocławska - Sieradzka - Łowicka - Wieluńska - Łęczycka - Olkuska - Sandomierska - Mały Kack Sandomierska

204
GDYNIA: Norwida - Tetmajera - Krasickiego - Korzeniowskiego - Mickiewicza - Skargi - Siemiradzkiego - Legionów - Piłsudskiego - Władysława IV - 10 Lutego - Świętojańska - pl. Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Dworcowa - Podjazd - Morska - Warszawska - Wolności - Działki Leśne - Sztumska - Szczecińska - Tatrzańska - Kwidzyńska - Pomorska - Warszawska - Morska - Podjazd - Dworcowa - Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - plac Kaszubski - Świętojańska - 10 Lutego - Władysława IV - Świętojańska - Piłsudskiego - Legionów - Siemiradzkiego - Skargi - Mickiewicza - Korzeniowskiego - Krasickiego - Piłsudskiego - Prusa - Ejsmonda - Moniuszki - Tetmajera - Norwida

209
GDYNIA: Plac Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Bosmańska - Zielona - Babie Doły

GDYNIA: Babie Doły - Zielona - Bosmańska - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - Plac Kaszubski

244
SOPOT: Sanatorium "Leśnik" - 23 Marca - Armii Krajowej - Sikorskiego - al. Niepodległości - Wejherowska - Obodrzyców - Kolberga - Brodwino

SOPOT: Brodwino - Kolberga - Obodrzyców - Wejherowska - al. Niepodległości - Armii Krajowej - 23 Marca - Sanatorium "Leśnik"

252
GDYNIA: Norwida - Tetmajera - Moniuszki - Ejsmonda - Prusa - al. Piłsudskiego - Władysława IV - Śląska - al. Zwycięstwa - Świętojańska - Kopernika - Cylkowskiego - Powstania Wielkopolskiego - Powstania Śląskiego - Płyta Redłowska - Powstania Wielkopolskiego - Redłowo Szpital - Powstania Styczniowego - Wielkopolska - Wrocławska - Sieradzka - Łowicka - Bielska - Sandomierska - Piotrkowska - Łowicka - Wieluńska - Łęczycka - Mały Kack Łęczycka - Olkuska - Sandomierska - Wieluńska - Łowicka - Sieradzka - Wrocławska - Wielkopolska - Powstania Styczniowego - Redłowo Szpital - Powstania Wielkopolskiego - Płyta Redłowska - Cylkowskiego - Kopernika - Legionów - al. Piłsudskiego - Władysława IV - Świętojańska - al. Piłsudskiego - Legionów - Korzeniowskiego - Krasickiego - al. Piłsudskiego - Prusa - Ejsmonda - Moniuszki - Tetmajera - Norwida

265
GDYNIA: Obłuże Maciejewicza - Maciejewicza - Dąbka - POGÓRZE: Szkolna - SUCHY DWÓR: Szkolna - Reja - Kochanowskiego - Dąbrowskiej - Szkolna - POGÓRZE: Szkolna - GDYNIA: Pogórze Górne - POGÓRZE: Wiejska - KOSAKOWO: Żeromskiego - Kosakowo Urząd Gminy

KOSAKOWO: Kosakowo Urząd Gminy - Żeromskiego - POGÓRZE: Wiejska - Szkolna - SUCHY DWÓR: Szkolna - Reja - Kochanowskiego - Dąbrowskiej - Szkolna - POGÓRZE: Szkolna - GDYNIA: Pogórze Górne - Dąbka - Maciejewicza - Obłuże Maciejewicza

282
GDYNIA: Węzeł Franciszki Cegielskiej - Śląska - al. Zwycięstwa - Władysława IV - 10 Lutego - Świętojańska - pl. Kaszubski - Jana z Kolna - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Bosmańska - Zielona - Dąbka - Pogórze Górne

GDYNIA: Pogórze Górne - Dąbka - Zielona - Bosmańska - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - Wójta Radtkego - 3 Maja - Armii Krajowej - Władysława IV - al. Piłsudskiego - Śląska - Węzeł Franciszki Cegielskiej

287
SOPOT: Kamienny Potok Kościół - Kujawska - Małopolska - Łużycka - Obodrzyców - Kolberga - Malczewskiego – al. Niepodległości – Armii Krajowej – 23 Marca – Przylesie - 23 Marca - Armii Krajowej – Abrahama - Żeromskiego - Prusa - Osiedle Mickiewicza

SOPOT: Osiedle Mickiewicza - Abrahama - Armii Krajowej - 23 Marca - Przylesie - 23 Marca - al. Niepodległości - Malczewskiego - Kolberga - Obodrzyców - Wejherowska - Małopolska - Kujawska - Kamienny Potok Kościół

288
RUMIA: Rumia Dworzec PKP - Starowiejska - Sobieskiego - Sabata - Batorego - św. Józefa - Kamienna - Szmelta - ŁĘŻYCE: al. Parku Krajobrazowego - Marszewska GDYNIA: Marszewska - Jałowcowa - Jaskółcza - Kartuska - Chylonia Dworzec PKP

GDYNIA: Chylonia Dworzec PKP - Kartuska - Jaskółcza - Jałowcowa - Marszewska - ŁĘŻYCE: Marszewska - al. Parku Krajobrazowego - RUMIA: Szmelta - Kamienna - św. Józefa - Batorego - Sabata - Sobieskiego - Starowiejska - Rumia Dworzec PKP

309
GDYNIA: Obłuże Leśne - Unruga - Bosmańska - Zielona - Babie Doły

GDYNIA: Babie Doły - Zielona - Bosmańska - Unruga - Obłuże Leśne

321
GDYNIA: Orłowo SKM - "Klif" - al. Zwycięstwa - Świętojańska - 10 Lutego - Podjazd - Morska - Cisowa Sibeliusa

GDYNIA: Cisowa Sibeliusa - Morska - Podjazd - 10 Lutego - Świętojańska - al. Piłsudskiego - Władysława IV - al. Zwycięstwa - Orłowo SKM - "Klif"

326
GDYNIA: Orłowo SKM - "Klif" - al. Zwycięstwa - Świętojańska - 10 Lutego - Podjazd - Morska - Zakręt do Oksywia - Grabówek SKM

GDYNIA: Grabówek SKM - Zakręt do Oksywia - Morska - Podjazd - 10 Lutego - Świętojańska - al. Piłsudskiego - Władysława IV - al. Zwycięstwa - Orłowo SKM - "Klif"

365
GDYNIA: Obłuże Centrum - Unruga - Czernickiego - POGÓRZE: Wiejska - KOSAKOWO: Żeromskiego - PIERWOSZYNO: Kaszubska - MOSTY: Gdyńska - REWA: Morska - Rewa

REWA: Rewa - Morska - MOSTY: Gdyńska - PIERWOSZYNO: Kaszubska - KOSAKOWO: Żeromskiego - POGÓRZE: Wiejska - GDYNIA: Czernickiego - Unruga - Obłuże Centrum

383
RUMIA: Cmentarz Komunalny - Górnicza - Sobieskiego - Starowiejska - Rumia Dworzec PKP - Starowiejska - Dąbrowskiego - Gdańska - Dębogórska - I Dywizji WP - Rumia Partyzantów - Tysiąclecia - Kosynierów - Żwirki i Wigury - Żeromskiego - Starowiejska - Rumia Dworzec PKP - Starowiejska - Sobieskiego - Górnicza - Cmentarz Komunalny

700
z różnych przystanków początkowych - (...) - GDYNIA: Chwaszczyńska - Starochwaszczyńska - Kacze Buki

710
z różnych przystanków początkowych - (...) - GDYNIA: Morska - Zakręt do Oksywia - Grabówek SKM

723
GDYNIA: Morska Estakada - Morska - Podjazd - 10 Lutego - Świętojańska - plac Kaszubski - Jana z Kolna - Janka Wiśniewskiego - al. Solidarności - Stocznia Gdynia

740
GDYNIA: Kacze Buki - Starochwaszczyńska - Chwaszczyńska - Rdestowa - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - Wielkopolska al. Zwycięstwa - Władysława IV - Jana z Kolna - Gdynia Dworzec Gł. PKP

759
GDYNIA: Pogórze Dolne - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Morska - Chylońska - Chylonia Dworzec PKP

760
GDYNIA: Chwarzno Sokółka - Chwarznieńska - Rolnicza - Kielecka - Węzeł Franciszki Cegielskiej

770
z różnych przystanków początkowych - (...) - GDYNIA: Baza na Pogórzu Dolnym

N1
(GDAŃSK: Orunia Górna - ...) - Oliwa pętla tramwajowa - Obrońców Westerplatte - Polanki - Stary Rynek Oliwski - Opacka - Czyżewskiego - SOPOT: al. Niepodległości - Obodrzyców - Kolberga - Malczewskiego - GDYNIA: Sopocka - Wielkopolska - Chwaszczyńska - Obwodnica Trójmiasta - GDAŃSK: Spacerowa - Kielnieńska - Barniewicka - Osowa PKP

N10
GDYNIA: Kacze Buki - Starochwaszczyńska - Chwaszczyńska - Rdestowa - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - Wielkopolska - al. Zwycięstwa - Świętojańska - 10 Lutego - Dworcowa - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Czernickiego - Dąbka - Zielona - Babie Doły - Zielona - Bosmańska - Dąbka - Arciszewskich - Oksywie Dolne - Śmidowicza - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Janka Wiśniewskiego - Dworzec Główny PKP - Dworcowa - 10 Lutego - Świętojańska - al. Piłsudskiego - al. Zwycięstwa - Wielkopolska - Chwaszczyńska - Nowowiczlińska - Rdestowa - Chwaszczyńska - Starochwaszczyńska - Kacze Buki

N20
GDYNIA: Karwiny Tesco - Nowowiczlińska - Wiczlińska - Chwarznieńska - Chwarzno Sokółka - Chwarznieńska - Wielkokacka - II MPS - Witomino Leśniczówka - II MPS - Wielkokacka - Rolnicza - Kielecka - al. Zwycięstwa - Świętojańska - 10 Lutego - Dworcowa - Dworzec Główny PKP - Dworcowa - Podjazd - Morska - Chylońska - Cisowa SKM - Owsiana - Morska - Cisowa Sibeliusa - Morska - Kartuska - Jaskółcza - Chabrowa - Pustki Cisowskie - Chabrowa - Jaskółcza - Kartuska - Morska - Podjazd - Dworcowa - Dworzec Główny PKP - Dworcowa - 10 Lutego - Świętojańska - al. Piłsudskiego - Śląska - Kielecka - Rolnicza - Wielkokacka - II MPS - Witomino Leśniczówka - II MPS - Wielkokacka - Chwarznieńska - Chwarzno Sokółka - Chwarznieńska - Wiczlińska - Nowowiczlińska - Karwiny Tesco

N30
GDYNIA: Kacze Buki - Starochwaszczyńska - Chwaszczyńska - Rdestowa - Nowowiczlińska - Chwaszczyńska - Wielkopolska - al. Zwycięstwa - Świętojańska - 10 Lutego - Dworcowa - Dworzec Główny PKP - Dworcowa - Podjazd - Morska - Estakada Kwiatkowskiego - Hutnicza - RUMIA: Pomorska - Gdańska - Dąbrowskiego - Starowiejska - Rumia Dworzec PKP

RUMIA: Rumia Dworzec PKP - Starowiejska - Dąbrowskiego - Gdańska - Pomorska - GDYNIA: Hutnicza - Estakada Kwiatkowskiego - Morska - Podjazd - Dworcowa - Dworzec Główny PKP - Dworcowa - 10 Lutego - Świętojańska - al. Piłsudskiego - al. Zwycięstwa - Wielkopolska - Chwaszczyńska - Nowowiczlińska - Rdestowa - Chwaszczyńska - Starochwaszczyńska - Kacze Buki

N40
GDYNIA: Plac Kaszubski - Świętojańska - 10 Lutego - Dworcowa - Dworzec Główny PKP - Dworcowa - Podjazd - Morska - Estakada Kwiatkowskiego - Unruga - Bosmańska - Śmidowicza - Arciszewskich - Dąbka - Bosmańska - Zielona - Dąbka - Pogórze Górne

GDYNIA: Pogórze Dolne - Unruga - Estakada Kwiatkowskiego - Morska - Podjazd - Dworcowa - Dworzec Główny PKP

N65
GDYNIA: Pogórze Górne - POGÓRZE: Wiejska - KOSAKOWO: Żeromskiego - Chrzanowskiego - DĘBOGÓRZE: Pomorska - Dębogórze Słonecznikowa - Pomorska - KOSAKOWO: Chrzanowskiego - Żeromskiego - PIERWOSZYNO: Kaszubska - MOSTY: Gdyńska - REWA: Morska - Rewa

REWA: Rewa - Morska - MOSTY: Gdyńska - PIERWOSZYNO: Kaszubska - KOSAKOWO: Żeromskiego - POGÓRZE: Wiejska - GDYNIA: Pogórze Górne

N94
GDYNIA: Węzeł Franciszki Cegielskiej - Śląska - al. Zwycięstwa - Świętojańska - 10 Lutego - Dworcowa - Dworzec Główny PKP - Janka Wiśniewskiego - Estakada Kwiatkowskiego - Kwiatkowskiego - Dąbka - Pogórze Górne

Zaplanuj podróż
metropolitalna wyszukiwarka połączeń
Początek podróży
Koniec podróży
Data
Godz.
jak dojade
SZUKAJ
Rozkład jazdy
wszystkie linie są obsługiwane pojazdami niskopodłogowymi poza zabytkową 326

Trolejbusy
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
321
326
710
723
Autobusy
G
J
K
M
R
S
W
X
Z
4A
4F
85
86
87
102
103
104
105
109
114
119
121
125
128
133
134
137
140
141
144
145
146
147
150
152
153
159
160
163
165
170
171
172
173
177
180
181
182
185
187
190
191
192
193
194
196
197
198
203
204
209
244
252
265
282
287
288
309
365
383
700
740
759
760
770
N1
N10
N20
N30
N40
N65
N94
Zmiany w rozkładach

od 27 lutego: 85, 86, 141, 194
 
Mapa


Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni, ul. Zakręt do Oksywia 10, 81-244 Gdynia
Infolinia 24h: 801 174 194, dla połączeń realizowanych z telefonów komórkowych: 48 695 174 194
Konto bankowe: PKO Bank Polski S.A. 30 1440 1026 0000 0000 0033 4715   NIP 586-10-51-214   REGON: 190606287